Fassaadi Hooldus töötajad

Ettevõtet juhib Jaan Vikat, kes on selles valdkonnas tegutsenud juba 1996. aastast. Algusaastatel juhtis Jaan Vikat ehitusettevõtet Viapak (nüüdne Espak Ehitustööd), mis tegeles (tegeleb) fassaadide soojustamisega. 2000. aastal asus Jaan tööle Caparoli Eesti filiaali, mida ta juhtis ajavahemikul 2003–2012. Kogu Caparolis töötatud aja jooksul sai ta ise hulgaliselt koolitusi Saksamaal ning andis oma teadmisi läbi koolituste edasi arhitektidele, ehitusjärelevalveametnikele ja ehitajatele.  Koolituste läbivaks teemaks olid viimistlusmaterjalid ja nendega töötamine. Meie kogutud teadmiste pagas on küllalt suur, et leida lahendus peaaegu igale fassaadiprobleemile. Fassaadi Hooldus osakonda juhib Aivar Raun, kes on saanud väljaõppe ning on praktilise tööga tegelenud alates juulist 2013. Kõik fassaaditöid teostavad inimesed on läbinud erialase koolituse ja neid võib pidada oma ala spetsialistiks.   Meie eesmärk on koolitada oma töötajaid vähemalt kord aastas, et parandada nende teadmisi ja kutseoskust. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Fassaadi Hooldus töötajad

Ettevõtet juhib Jaan Vikat, kes on selles valdkonnas tegutsenud juba 1996. aastast. Algusaastatel juhtis Jaan Vikat ehitusettevõtet Viapak (nüüdne Espak Ehitustööd), mis tegeles (tegeleb) fassaadide soojustamisega. 2000. aastal asus Jaan tööle Caparoli Eesti filiaali, mida ta juhtis ajavahemikul 2003–2012. Kogu Caparolis töötatud aja jooksul sai ta ise hulgaliselt koolitusi Saksamaal ning andis oma teadmisi läbi koolituste edasi arhitektidele, ehitusjärelevalveametnikele ja ehitajatele. 

Koolituste läbivaks teemaks olid viimistlusmaterjalid ja nendega töötamine. Meie kogutud teadmiste pagas on küllalt suur, et leida lahendus peaaegu igale fassaadiprobleemile.

Fassaadi Hooldus osakonda juhib Aivar Raun, kes on saanud väljaõppe ning on praktilise tööga tegelenud alates juulist 2013.

Kõik fassaaditöid teostavad inimesed on läbinud erialase koolituse ja neid võib pidada oma ala spetsialistiks.

 

Meie eesmärk on koolitada oma töötajaid vähemalt kord aastas, et parandada nende teadmisi ja kutseoskust.

Fassaadi Hooldus töötajad
Fassaadi Hooldus töötajad
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Fassaadi Hooldus töötajad

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601