Tere!

Olete jõudnud fassaadi hooldusteenust pakkuva ettevõtte kodulehele.

Et olete siin, on teil tõenäoliselt mõni hoone fassaadi puudutav mure ja te soovite sellele lahendust leida. Teeme kõik võimaliku, et teid aidata. Teie teenistuses on pädevad asjatundjad, kes on tegelenud fassaadimaterjalide ja -töödega juba pikki aastaid. Pädevust ja oskusi toetavad spetsiaalsed töövahendid mis tagavad tööde maksimaalse tulemuslikkuse ning keskkonna säästlikuse. 

 

Meie eesmärk on pakkuda kestvaid fassaadilahendusi. Oleme oma pädevuses ja töö kvaliteedis kindlad, seepärast ei vastuta me tehtud töö eest mitte ainult töövõtulepingu põhiselt, vaid see on kooskõlas ka meie südametunnistusega.

 

Meie kodulehelt saate teada palju huvitavat. Näiteks kirjeldame fassaadi kasutusiga lühendavaid tegureid, jagame näpunäiteid fassaadi hooldamise ja korrastamise kohta ning anname ülevaate oma töömeetoditest. Samuti anname ülevaate meie poolt pakutavatest teenustest.

Loodame et meie koduleht on piisavalt arusaadav ning ülevaatlik.

Kui midagi jääb siiski arusaamatuks või tekib küsimusi, siis saatke oma küsimus meile läbi kontakti vormi. Vastame hea meelega kõigile teie fassaaditeemalistele küsimustele.