Fassaadi ülesanne

Hoone fassaad on suure osa ajast väga erinevate välismõjude meelevallas. Kõige enam sõltub fassaadikatte kasutusiga sellistest loodusnähtustest nagu päike ja tuul, vihm ja niiskus, aga ka mehaanilistest mõjutustest, näiteks pallimängust, jalgrataste vastutoetamisest ja vandaalitsemisest.   Me soovime, et fassaadikate peaks välismõjudele vastu ja kaitseks hoonet nende eest, tagades ehitise pika kasutusea. Samuti eeldame, et fassaad sobib majaga kokku, on üks osa tervikust nii esteetilises kui ka ehitusfüüsikalises tähenduses.   Fassaadikattel on mitu tähtsat ülesannet. Ta peab kaitsma hoone konstruktsioone välismõjude (nt vihma, päikese, tuule) eest, kuid laskma vajaduse korral hoonest välja sinna kogunenud niiskuse. Samal ajal ei tohi see hoone konstruktsioone oma massiga üleliia koormata. Loomulikult peab fassaad olema ka silmale kaunis vaadata.   Seepärast tuleb fassaadi planeerimisel ja ehitamisel olla eriti hoolas, et plaanitav lahendus oleks majale hea ja silmale ilus vaadata. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Fassaadi ülesanne

Hoone fassaad on suure osa ajast väga erinevate välismõjude meelevallas. Kõige enam sõltub fassaadikatte kasutusiga sellistest loodusnähtustest nagu päike ja tuul, vihm ja niiskus, aga ka mehaanilistest mõjutustest, näiteks pallimängust, jalgrataste vastutoetamisest ja vandaalitsemisest.

 

Me soovime, et fassaadikate peaks välismõjudele vastu ja kaitseks hoonet nende eest, tagades ehitise pika kasutusea. Samuti eeldame, et fassaad sobib majaga kokku, on üks osa tervikust nii esteetilises kui ka ehitusfüüsikalises tähenduses.

 

Fassaadikattel on mitu tähtsat ülesannet. Ta peab kaitsma hoone konstruktsioone välismõjude (nt vihma, päikese, tuule) eest, kuid laskma vajaduse korral hoonest välja sinna kogunenud niiskuse. Samal ajal ei tohi see hoone konstruktsioone oma massiga üleliia koormata. Loomulikult peab fassaad olema ka silmale kaunis vaadata.

 

Seepärast tuleb fassaadi planeerimisel ja ehitamisel olla eriti hoolas, et plaanitav lahendus oleks majale hea ja silmale ilus vaadata.

Fassaadi ülesanne
Fassaadi ülesanne
Fassaadi ülesanne
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Fassaadi ülesanne

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601