Meie garantiitingimused

Õigekeelsussõnaraamatu ÕS 2006 järgi on garantii tagatis. Mõlemat terminit kasutatakse ka õiguslikus kontekstis.   Kvaliteet tähendab eesti keele seletava sõnaraamatu kohaselt toote, töö jne omaduste (sh püsivuse) kogusummat, mis näitab otstarbele vastavuse suhtmäära.   Garanteerime oma töö kvaliteedi kahes mõõtmes: materiaalses mõttes on meie töö kvaliteet garanteeritud kindlustuslepinguga, mille oleme sõlminud kindlustusseltsiga. See leping hõlmab vara- ja tegevuskindlustust; filosoofiliselt lähenedes tagame kvaliteedi aga ka inimlikul tasandil. Paneme tehtavasse töösse kogu oma teadmiste ja oskuste pagasi ning vastutame tulemuse eest kogu oma südametunnistusega, sest soovime, et klient oleks meie tööga rahul.   Siiski kehtib meie töö kvaliteedi tagamisel põhjendatuse ja mõistlikkuse põhimõte. See tähendab, et garantii alla ei kuulu näiteks: äärmuslikes oludes päikesest, ilmastikust ja muust keskkonnamõjust tingitud viimistluskihi niiskumine, pleekimine, saastumine ja lagunemine; mehaanilisest koormusest põhjustatud fassaadi lagunemine; probleemsest lahendusest põhjustatud defektid, mis tekkisid Deckol Nord poolt pakutud korrektsest lahendustest keeldumise tõttu.   Iga objekti puhul vaatleme garantiid individuaalselt olenevalt objekti iseloomust, tellitud tööst ja kasutatavatest materjalidest. Konkreetne kokkulepe sõlmitakse töövõtulepingus.   Tavatingimustel anname tehtud tööle ja kasutatavatele materjalidele viieaastase garantii. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Meie garantiitingimused

Õigekeelsussõnaraamatu ÕS 2006 järgi on garantii tagatis. Mõlemat terminit kasutatakse ka õiguslikus kontekstis.

 

Kvaliteet tähendab eesti keele seletava sõnaraamatu kohaselt toote, töö jne omaduste (sh püsivuse) kogusummat, mis näitab otstarbele vastavuse suhtmäära.

 

Garanteerime oma töö kvaliteedi kahes mõõtmes:

  • materiaalses mõttes on meie töö kvaliteet garanteeritud kindlustuslepinguga, mille oleme sõlminud kindlustusseltsiga. See leping hõlmab vara- ja tegevuskindlustust;
  • filosoofiliselt lähenedes tagame kvaliteedi aga ka inimlikul tasandil. Paneme tehtavasse töösse kogu oma teadmiste ja oskuste pagasi ning vastutame tulemuse eest kogu oma südametunnistusega, sest soovime, et klient oleks meie tööga rahul.

 

Siiski kehtib meie töö kvaliteedi tagamisel põhjendatuse ja mõistlikkuse põhimõte. See tähendab, et garantii alla ei kuulu näiteks:

  • äärmuslikes oludes päikesest, ilmastikust ja muust keskkonnamõjust tingitud viimistluskihi niiskumine, pleekimine, saastumine ja lagunemine;
  • mehaanilisest koormusest põhjustatud fassaadi lagunemine;
  • probleemsest lahendusest põhjustatud defektid, mis tekkisid Deckol Nord poolt pakutud korrektsest lahendustest keeldumise tõttu.

 

Iga objekti puhul vaatleme garantiid individuaalselt olenevalt objekti iseloomust, tellitud tööst ja kasutatavatest materjalidest. Konkreetne kokkulepe sõlmitakse töövõtulepingus.

 

Tavatingimustel anname tehtud tööle ja kasutatavatele materjalidele viieaastase garantii.

Meie garantiitingimused
Meie garantiitingimused
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Meie garantiitingimused

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601