Mis mõjutab fassaadi kasutusiga?

Fassaadi iga sõltub selle ehitusviisist, kasutusviisist, asukohast ja hooldusest. Hästi planeeritud ja ehitatud fassaad kestab sama kaua kui hoone ise. Siiski peame arvestama, et fassaadikate vananeb aja jooksul: see pleegib ära, sinna võib tekkida pragusid ja mõnest kohast võib veidi värvi kooruda. Fassaadikatte vananemine on normaalne, kuid see ei tohiks juhtuda esimese kümmekonna aasta jooksul pärast fassaadi valmimist.   Fassaadi kasutusiga pikendab selle heaperemehelik hooldamine. Seepärast soovitame kaks korda aastas – kevadel ja sügisel – oma hoone fassaadi üle vaadata ja selle seisukorda hinnata. Enne külma ja niisket sügisperioodi tasub veenduda, et vesi ei satu fassaadi viimistluskihi alla. Selleks tuleb likvideerida praod ja tihendada mittetihedad sõlmed. Kevadine ülevaatus annab selguse fassaadi seisukorrast pärast talve. Siis saab otsustada, kas fassaadi on tarvis pesta või värvida. Neid töid tasub teha just enne suve, mil võivad tekkida seened ja vetikad. great web hosting for your internet site which website is good for web hosting.

Mis mõjutab fassaadi kasutusiga?

Fassaadi iga sõltub selle ehitusviisist, kasutusviisist, asukohast ja hooldusest. Hästi planeeritud ja ehitatud fassaad kestab sama kaua kui hoone ise. Siiski peame arvestama, et fassaadikate vananeb aja jooksul: see pleegib ära, sinna võib tekkida pragusid ja mõnest kohast võib veidi värvi kooruda. Fassaadikatte vananemine on normaalne, kuid see ei tohiks juhtuda esimese kümmekonna aasta jooksul pärast fassaadi valmimist.

 

Fassaadi kasutusiga pikendab selle heaperemehelik hooldamine. Seepärast soovitame kaks korda aastas – kevadel ja sügisel – oma hoone fassaadi üle vaadata ja selle seisukorda hinnata. Enne külma ja niisket sügisperioodi tasub veenduda, et vesi ei satu fassaadi viimistluskihi alla. Selleks tuleb likvideerida praod ja tihendada mittetihedad sõlmed. Kevadine ülevaatus annab selguse fassaadi seisukorrast pärast talve. Siis saab otsustada, kas fassaadi on tarvis pesta või värvida. Neid töid tasub teha just enne suve, mil võivad tekkida seened ja vetikad.

Mis mõjutab fassaadi kasutusiga?
Mis mõjutab fassaadi kasutusiga?
Mis mõjutab fassaadi kasutusiga?
introduce excellent picks of top web hosting providers in usa to host great web hosting for website services provider which is excellent site for web hosting your personal web or even dedicated business website. Secondly, easy to use website solutions provided by hosts website uk with reasonable time websites design, for website hosting in UK you may want to look at best web hosting providers top 5 uK for tested and proved quality well web hosting service providers
Mis mõjutab fassaadi kasutusiga?

 

KESTVAD FASSAADILAHENDUSED

Fassaadi Hooldus pakub tänapäevast oskusteavet ja tehnoloogiat fassaadide terviklikuks korrastamiseks.

Fassaadid

Tüüpilisi probleeme

Määrdunud fassaadid

Fassaadi kasutusiga

Hooldusest

Fassaadide pesu

Fassaadide värvimine

Fassaadide soojustamine

Kontakt

Deckol Nord OÜ

Tel (+372) 58 666 601